GE Money Bank Internet Banka

Bez internetového bankovnictví si dnes sotva umíme představit spravování svých běžných účtů, spořicích účtů nebo i úvěrů. Nad tímto způsobem ovládání financí už dávno nevisí Damoklův meč, jako tomu bylo dříve, když zabezpečení nebylo mnohdy dostatečné. GE Money Bank poskytuje jedno z nejlepších elektronických bankovnictví v České republice a samozřejmostí je také dokonalé zajištění bezpečnosti vašich peněžních prostředků. Získáte doslova neomezenou vládu nad svými účty, k nimž budete mít přístup 24 hodin denně 365 dní v roce, a to tím nejpohodlnějším způsobem. Ušetříte tak sami sobě peníze, čas i námahu. Pokud ještě službu GE Money Bank Internet Banka nevyužíváte, na následujících řádcích se dozvíte všechny potřebné informace o tom, co nabízí a jak ji můžete začít používat.


Výhody

Prostřednictvím internetového bankovnictví můžete komunikovat se svými běžnými účty, spořicími účty, úvěrovými nebo devizovými účty, ale zpřístupní se vám také vaše hypotéky případně expres půjčka. Obsluha a ovládání je přitom naprosto jednoduchá a prostředí je uživatelsky velmi přívětivé. Nemusíte být tedy vůbec žádnými odborníky, abyste byli schopni využívat veškerých funkcí této služby. Zabezpečení je provedeno nejmodernějšími technologiemi pomocí podpisového certifikátu nebo mobilního klíče. A nakonec, s Internet Bankou od GE Money Bank ušetříte také peníze, protože elektronické operace jsou vždy levnější než ty, které jsou zadávány na pobočce.

Funkce

Prostřednictvím Internet Banky můžete kontrolovat zůstatky na svých účtech a mít také perfektní přehled o veškerých pohybech na účtu, včetně přístupu k historii transakcí. Můžete samozřejmě zadávat platební příkazy jako SIPO, zahraniční i domácí platby, inkaso nebo trvalé příkazy a také je rušit či měnit. Internet Banka umožňuje také odesílání tzv. hromadných plateb, vytváření šablon pro časté platby, dobíjení kreditu na mobilní telefon, placení faktur u Vodafone, zobrazování nezaúčtovaných transakcí, aktivaci platebních karet a sledování jimi prováděných transakcí nebo nastavení jejich denních limitů. Přes Internet Banku od GE Money Bank si můžete také založit spořicí účet, požádat si o Expres půjčku nebo termínovaný vklad a mnoho dalšího.


SMS servis

Pokud chcete mít dokonalý přehled o pohybech na vašem účtu, můžete si u svého internetového bankovnictví nastavit posílání upozorňovacích SMS zpráv. Pomocí nich vás bude GE Money Bank vždy aktuálně informovat o:

  • Zůstatku (pravidelně)
  • Změnách zůstatku
  • Nepovoleném debetním zůstatku
  • Příchozích a odchozích platbách

GE Money Bank

Pro nejnáročnější zákazníky připravila GE Money Bank internet banka službu GE Money Manager, kterou si můžete pořídit v rámci internetového bankovnictví. Tento naprosto unikátní systém vám umožní mít dokonalý přehled o svých příjmech a výdajích, naplánovat si finanční rozpočet a mnoho dalšího. Manager pracuje s různými nástroji, přehlednými grafy a tabulkami, díky čemuž budete moci zefektivnit své zacházení s peněžními prostředky.

Založení Internetového bankovnictví

Pokud vás možnost spravovat své účty po všech stránkách efektivně zaujala, můžete si službu GE Money Bank Internet Banka velmi snadno založit. Potřebovat přitom budete pouze platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. V online formuláři na sebe zanechte kontakt a operátor společnosti vám zavolá zpět, abyste mohli hovořit zdarma.

Půjčky online

Sháníte půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop?

Sjednejte si nebankovní půjčky. Peníze můžou být vaše ještě dnes.