Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka Ferratum

Typem nebankovní půjčky, jehož obliba stále narůstá, je půjčka bez doložení příjmu. Potřebujete li peníze, ale nemáte stabilní nebo velmi dost vysoký příjem, případně vůbec žádný, potom vám úvěr v bance zcela jistě schválen nebude. Máte tedy možnost obrátit se na nebankovní sektor a využít nabídku některé ze snadno dostupných půjček, které mají navíc tu výhodu, že jsou obvykle velmi rychlé (vyřízení nezdržuje prověrka schopnosti splácet) a zpravidla neúčelové, tudíž je můžete využít na cokoli.


Pro koho je půjčka bez příjmu vhodná

Velmi často se s žádostí o půjčku bez doložení příjmu obracejí na finanční společnosti studenti, nezaměstnaní, důchodci apod. Užitečná však může být také pro osoby, které chtějí získat větší sumu peněz a příjem sice mají, nicméně není dostatečný, aby s ním v bance uspěli. Také podnikatelé, kteří vykazují ztrátu nebo velmi nízký zisk se mohou pokusit pozvednout své podnikání pomocí půjčky bez doložení příjmu.

K získání půjčky nebudete potřebovat potvrzení o pravidelném příjmu, jeho výši ani žádná jiná potvrzení. Žádost je zpracována pouze na základě informací, které uvedete v online formuláři. Nemusíte tudíž navštívit pobočku ani podepisovat smlouvu. Vše vyřídíte během několika minut od počítače s připojením k internetu.


Výhody a nevýhody

Půjčka bez příjmu je výhodná díky své snadné dostupnosti, neúčelovosti a rychlosti vyřízení a udělení peněz. Problém může nastat ve chvíli, kdy zájemce sám neodhadne své finanční možnosti a později není schopen půjčku splácet. Další nevýhodou je poměrně vysoká úroková sazba a poplatky, což se týká všech nebankovních úvěrů.


Vhodná volba

Na českém trhu je obrovské množství poskytovatelů nebankovních půjček. Bohužel, mnozí z nich jsou velmi pochybní. Nejde li rovnou o podvodníky snažící se vylákat z lidí peníze, může se jednat o neseriózní společnosti, netransparentní a nekvalitní produkty apod. Proto je nutné velmi dobře zvolit poskytovatele. Jisti si můžete být pouze u renomovaných firem, které jsou dostatečně prověřené. Jednou z takových je například společnost Ferratum, která nabízí unikátní krátkodobé půjčky do 10000,-Kč. Její produkty si můžete objednat prostřednictvím našich stránek.